Jaunumi

Atpakaļ pie ziņu saraksta

Konferences AVIA-INVEST 2014 dalībnieki iepazīstas ar AVIATEST darbību

10. un 11. aprīlī Rīgā pulcējās aviācijas nozares speciālisti no Eiropas un Krievijas Federācijas, tostarp LNK Aerospace uzņēmumu AVIATEST un Centre Composite pārstāvji, lai piedalītos nozares konferencē AVIA-INVEST 2014. Būtiska konferences sastāvdaļa, ar ko tika sākts pasākums, bija Baltijas valstīs unikālās laboratorijas AVIATEST apmeklējums.

Par AVIATEST laboratorijas tehniskajām iespējām un pašlaik īstenotajiem izmēģinājumiem interesi izrādīja speciālisti no tādām organizācijām un uzņēmumu apvienībām kā Institute of Air and Space Law AEROHELP (Krievijas Federācija), ORPE Technologiya (Krievijas Federācija), Project ANULOID (Čehija), QNORD Aviation Management Company (Somija), Kronstadt GmbH (Vācija) un citām.

Konferences AVIA-INVEST 2014 otrajā daļā (lekcijās un diskusijās), ko atklāja Satiksmes ministrijas Aviācijas departamenta direktors Arnis Muižnieks, galvenie akcenti tika likti uz aviācijas nozares uzņēmumiem no Eiropas Savienības un Krievijas Federācijas aktuāliem jautājumiem, piemēram, aviācijas tehnikas attīstības tendencēm pasaulē, Eiropas Savienības un Krievijas Federācijas kopprojektiem, jaunākajām tendences aeronavigācijas sistēmā Krievijā un citiem. Konferences mērķis bija ne tikai rosināt diskusijas par nozares aktualitātēm, bet arī veicināt sadarbību starp nozares uzņēmumiem, piesaistot jaunus partnerus starptautiskos aviācijas nozares projektos.