Jaunumi

Atpakaļ pie ziņu saraksta

AVIATEST un Maskavas Aviācijas institūta sadarbība ar RTU un LU

Zinātniski pētnieciskā centra AVIATEST, kas ietilpts holdinga LNK Group uzņēmumu grupā LNK Aerospace, un Maskavas Aviācijas institūta pārstāvji viesojās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) un Latvijas Universitātē (LU), lai apspriestu nākotnes sadarbības iespējas.

Vizītes ietvaros Maskavas Aviācijas institūta rektors Mihails Pogosjans un AVIATEST pārstāvji tikās ar RTU rektoru Leonīdu Ribicki un RTU Aeronautikas institūta direktoru Aleksandru Urbahu. Tikšanās laikā tika runāts par sadarbības perspektīvām izglītības un zinātniskās pētniecības jomā, tai skaitā par kopīgas studiju programmas izstrādi un diplomiem, studentu un mācībspēku apmaiņas iespējām. Vizītes noslēgumā tika parakstīts sadarbības līgums starp RTU un Maskavas Aviācijas institūtu. Lai pārrunātu kopīgās sadarbības iespējas nākotnē, minētās vizītes ietvaros AVIATEST un Maskavas Aviācijas institūta pārstāvji tikās arī ar LU vadību, rektoru Indriķi Muižnieku.

Šī ir pirmā Maskavas Aviācijas institūta vizīte divās nozīmīgākajās Latvijas augstskolās, kuras mērķis ir attīstīt sadarbības iespējas starp minētajām mācību iestādēm.

Fotogrāfijas